ENDRÜSTİRİYEL PİLLER

PİL KUTUP BAŞLARI

PİL MONTAJ SACLARI

PİL AMBALAJ SHRİNG'İ

PUNTA KAYNAK MAKİNELERİ

ANALOG PUNTA KAYNAK

DİGİTAL PUNTA KAYNAK

PİL PUNTA KAYNAK

PNÖMATİK PUNTA KAYNAK

ÜRÜN ODAKLI ÇÖZÜMLER

ÖZEL TASARIMLAR

KAYNAK APARTLARI

PEDAL

ELEKTROT ÇEŞİTLERİ

PORTATİF ELEKTROT

 

..................................................LNF-350 ÇOK AMAÇLI PUNTA KAYNAK MAKİNESİ................................


LNF-350 Lena Pil punta kaynak makinesi iki veya daha fazla saç vb. malzemelerin bakır alaşımlı elektrotlar aracılığı ile bölgesel ısı ve basınç uygulayarak yaptığı bir direnç kaynağıdır.Dikey ve yüzeysel kaynak yapabilen bakır alaşımlı elektrotlara sahiptir.

LN5-350 Pil punta kaynak makinesi dijital komutatör aracılığı ile gücünü 3/1 oranında düşürerek micro ölçekli malzemeleri zarar vermeden kayak yapma imkanı sağlar. 1/100 sn. kapasiteli ayarlanabilir elektronik zaman rolesi sayesinde uygulamanın yapılacağı zemini ve uygulanacak malzemeye zarar vermeden (yanma,kararma,delinme) puntalama imkanı verir.

LNF-350 Pil puntalama işlemleri olmak üzeri birçok punta işlerine uyumlu bakır alaşımlı elektrotlar ile modifiye edilebilen LNF-350Punta kaynak makinesi 0.01 saniyelik zaman diliminde yani anlık punta kaynağı yaparak puntalanan zemini yani ısıtmaz,delmez ve kaynak izi belli olmaz.


Copyright © 2011 LENA MAKİNE SANAYİ

Adres:Merkez Mahallesi Üsküdar caddesi Haşim sokak No:4 Çekmeköy / İSTANBUL

Telefon: 0216 527 06 01 Fax: 0216 527 06 01 Email : info@erzeta.com